Ponzio Polska
Systemy okienno - drzwiowe
Systemy fasadowe
Systemy przesuwne
Systemy przesuwne

Ponzio - inspiracją i źródłem wiedzy dla młodych architektów

Firma Ponzio po raz kolejny objęła patronat nad Konkursem dla Młodych Architektów. Jest to kontynuacja działań edukacyjnych skierowanych do studentów architektury i początkujących zawodowo architektów. Polega na promocji nowoczesnych aluminiowych rozwiązań systemowych oraz na wdrażaniu adeptów architektury do projektowania konstrukcji w systemach Ponzio.
Kapituła konkursu przygotowała 3 zadania konkursowe (Ogród Sztuki, Rekreacja wodna w mieście, Uchwyć w kadrze). W każdym z nich trzeba zastosować wybrane rozwiązanie firm budowlanych - patronów konkursu. Aby ułatwić uczestnikom wykonanie tego zadania, koordynatorzy z Ponzio wybrali konkretne rozwiązania do każdego z zadań, proponując 3 systemy: drzwi harmonijkowe Ponzio PE78N, ogrody zimowe Ponzio PF152WG oraz system fasadowy Ponzio PF152ESG z wykorzystaniem osłon przeciwsłonecznych (PONZIO SUN PROTECT).
Jesteśmy przekonani, że szeroka gama zaproponowanych rozwiązań pozwoli na opracowanie ciekawej, kreatywnej koncepcji architektonicznej.
Podczas trwania konkursu uczestnicy mają możliwość skorzystać z porad ekspertów z Ponzio. Jedną z form kontaktu są warsztaty edukacyjne - Dni Młodego Architekta organizowane kilkakrotnie w ciągu trwania V edycji przez czasopismo Builder – pomysłodawcę konkursu. Pierwsza taka okazja do spotkania nadarza się już 16 maja w Multikinie (Złote Tarasy) w Warszawie.
Na naszym stoisku udzielimy porad związanych z tworzeniem konstrukcji aluminiowych, a uczestnicy konkursu będą mogli obejrzeć i przetestować działanie systemów na specjalnie wykonanych modelach konstrukcji okienno-drzwiowych i fasadowych. Ponadto, logując się na stronie internetowej www.ponzio.pl w zakładce: Konkurs dla Młodych Architektów, można pobrać wszelkie potrzebne materiały techniczne potrzebne do wykonania zadań. Osobą wyznaczoną do kontaktu z uczestnikami konkursu jest koordynator inwestycji Maciej Lewandowski, tel. 24 267 21 85, e-mail: maciej.lewandowski@ponzio.pl.
Zachęcamy do kontaktu z nami i wspólnych działań, których efektem będą twórcze projekty architektoniczne z zastosowaniem systemów Ponzio.