Ponzio Polska
Systemy okienno - drzwiowe
Systemy fasadowe
Systemy przesuwne
Systemy przesuwne

Konferencje 2017 - innowacyjnie i prestiżowo

Firma Ponzio zakończyła cykl corocznych konferencji kierowanych do swoich klientów - producentów stolarki aluminiowej.
Spotkania mają głównie charakter szkoleniowy. W tym roku tematyka skupiona była wokół trzech paneli. Omówione zostały innowacyjne rozwiązania aluminiowe, ich zastosowania oraz ułatwienia w projektowaniu i produkcji wyrobów, stosowne wymogi prawne, a także szanse i zagrożenia, jakie stwarza połączenie aluminium i szkła.
Wśród nowości zaprezentowaliśmy m.in. system przeciwpożarowy Ponzio PE78EI Design Line, system do domów energooszczędnych Ponzio PE96 Passive, system ścian działowych „Office”, system wewnętrzny Ponzio PE50. Przedstawiliśmy również duże zmiany wprowadzone w systemach przesuwnych, które cieszą się ogromną popularnością na rynku. Przykładem niezwykle rozbudowanego systemu z dużą ilością zaawansowanych technicznie rozwiązań jest Ponzio SL1600tt. System ten cieszy się coraz większym uznaniem nie tylko w kraju, ale także na rynkach zagranicznych (zwłaszcza skandynawskim).
Świadectwem ekspansji systemów Ponzio na rynki krajów Europy była obecność na konferencji klientów z Niemiec, Francji, Finlandii, Austrii, Czech, Słowacji oraz z krajów nadbałtyckich.
Osobne szkolenie prowadzone dla klientów zagranicznych zawierało rozwiązania dostosowane specjalnie do wymagań poszczególnych krajów.

Spotkania konferencyjne są doskonałą okazją nie tylko do podziękowań za dotychczasową, wieloletnią współpracę opartą na partnerskich zasadach, ale też do przedstawienia perspektyw rozwoju naszej firmy.
Naszym celem jest systematyczne podnoszenie standardów obsługi naszych klientów. Dlatego też hasłem przewodnim tegorocznych konferencji uczyniliśmy słowa klucze, które wyznaczają najwyższe standardy i tworzą jednocześnie strategię naszej firmy:

INNOWACYJNOŚĆ – JAKOŚĆ - PRECYZJA – TERMINOWOŚĆ - WSPARCIE - PRESTIŻ