Ponzio Polska
Systemy okienno - drzwiowe
Systemy fasadowe
Systemy przesuwne
Systemy przesuwne

Ponzio - Budowlana Firma Roku i Mecenas Polskiej Architektury

Silna pozycja na rynku, rzetelność i stabilność w prowadzonej działalności, osiągnięcia wyróżniające na tle branży i konkurencji oraz wysokiej jakości innowacyjne produkty - to kryteria, którymi kierowała się kapituła przyznając nagrody w konkursie Budowlana Firma Roku - zorganizowanym przez czasopismo Builder.
Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 25 stycznia podczas Gali BUILDER AWARDS w Złotych Tarasach w Warszawie. Uczestniczyli w niej liderzy rynku - firmy, których sukces zmierzony został miarą największej kreatywności i skuteczności na rynku budowlanym.

Gala Buildera połączona była z rozstrzygnięciem IV edycji Konkursu dla Młodych Architektów. Przedstawiciel firmy Ponzio - Patrona konkursu, był członkiem kapituły złożonej z grona architektów i firm budowlanych, która przyznawała nagrody i wyróżnienia świetnie rokującym architektom. Konkurs jest naszym zdaniem bardzo ważnym sposobem komunikacji i przekazywania wiedzy młodym studentom architektury, którzy niebawem wezmą udział w procesie projektowania realnych obiektów. Dlatego też stawiamy przed sobą ważne zadanie - edukatora młodego pokolenia przyszłych architektów. Ponieważ rola mecenasa i patrona zobowiązuje, przystąpiliśmy do kolejnej V edycji konkursu ogłoszonej uroczyście podczas ceremonii. Będzie ona realizowana w ramach szerszej inicjatywy pod nazwą „Builder For The Future”.