Ponzio Polska
Systemy okienno - drzwiowe
Systemy fasadowe
Systemy przesuwne
Systemy przesuwne

Nowe trendy w systemach aluminiowych Ponzio

Coroczny cykl konferencji dla producentów stolarki aluminiowej został rozpoczęty. Pierwsze spotkanie odbyło się w Kudowie Zdroju, gromadząc bardzo liczną grupę klientów naszej firmy.

Kierunek - innowacyjność

Podczas konferencji skoncentrowaliśmy się na prezentacji najbardziej spektakularnych zmian w systemach Ponzio, jakie zaszły na przestrzeni minionego roku. Wyznaczyliśmy także kierunki przyszłych działań, ze szczególnym akcentem na innowacyjność i podnoszenie standardów obsługi klienta.
Hasła przewodnie tegorocznych spotkań skupiają się wokół kluczowych słów wyznaczających strategię naszej firmy. INNOWACYJNOŚĆ - JAKOŚĆ - PRECYZJA - WSPARCIE - TERMINOWOŚĆ - PRESTIŻ - hasła te tworzą spójny system, dzięki któremu nasza firma z sukcesem funkcjonuje na rynku.

Nowości systemowe

Konferencja to przede wszystkim okazja do udziału w szkoleniu technicznym, które dostarcza dużej wiedzy w zakresie innowacyjnych rozwiązań aluminiowych wprowadzonych na rynek oraz ułatwień w projektowaniu i produkcji wyrobów.
Mieliśmy okazję do przedstawienia najnowszych systemów, m.in. Ponzio PE78EI Design Line, Ponzio PE96 Passive, systemu ścian działowych „Office”, nowego systemu wewnętrznego Ponzio PE50. Zaprezentowaliśmy również duże zmiany, jakie wprowadzone zostały w systemach przesuwnych, które cieszą się ogromną popularnością na rynku. Dotyczy to zwłaszcza systemu Ponzio SL1600tt, który wzbogacony został o szereg nowych rozwiązań otwierających coraz większe możliwości przed nawet najbardziej wymagającymi klientami.

Potencjał i elastyczność

Część spotkania poświęcona była też prezentacji indywidualnych rozwiązań obiektowych, które zostały zaprojektowane specjalnie pod konkretne inwestycje. Dzięki temu mogliśmy z dumą zaprezentować zdjęcia zrealizowanych budynków - jako niepowtarzalnych i interesujących obiektów architektury. Ich realizacja stanowiła duże wyzwanie, ale też potwierdziła nasze możliwości w zakresie projektowania nietypowych rozwiązań systemowych.
Potencjał naszej firmy pozwala na wspólną realizację z naszymi klientami wielu ciekawych projektów, dlatego też kładziemy ogromny nacisk na najwyższy standard obsługi na każdym etapie współpracy.
Konferencja była też doskonałą okazją do podziękowań za świetną, wieloletnią współpracę opartą na partnerskich zasadach.