Ponzio Polska
Systemy okienno - drzwiowe
Systemy fasadowe
Systemy przesuwne
Systemy przesuwne

Ponzio – Budowlaną Firmą Roku 2018

 „Najlepsi z najlepszych” - tak podsumował doroczną Galę Builder Awards jej organizator: czasopismo Builder. Uroczystość, która odbyła się 24 stycznia w warszawskim Multikinie Złote Tarasy zgromadziła przedstawicieli najprężniej działających firm, reprezentujących silne marki w branży budowlanej.
Firma Ponzio otrzymała zaszczytne wyróżnienia: tytuł Budowlanej Firmy Roku za rok 2018 oraz Osobowość Branży dla Wiceprezesa Zarządu Andrzeja Karolewskiego - przyznawaną najbardziej aktywnym i skutecznym menadżerom, których decyzje miały wpływ na osiągnięcia spółek. O przyznaniu wyróżnień zadecydowały też wyniki finansowe firmy, jakość i innowacyjność oferowanych produktów i usług, rzetelność i stabilność w prowadzonej działalności oraz osiągnięcia na tle konkurencji.
Podczas uroczystej Gali, na której firma Ponzio piastowała zaszczytną funkcję Mecenasa, otrzymaliśmy również najwyższe wyróżnienie RP w dziedzinie kultury przyznawane przez Ogólnopolski Klaster Innowacyjnych Przedsiębiorstw - tytuł Ambasadora Kultury Polskiej.
To za sprawą przyczynienia się naszej firmy do powstania filmu historycznego „Zrodzeni do szabli”, sławiącego siłę polskiego oręża. Uroczysty pokaz filmu miał właśnie miejsce podczas Gali , po zakończeniu jej oficjalnej części - jako dodatkowa atrakcja uświetniająca Galę.
Firma Ponzio jest partnerem strategicznym tej produkcji, która jest nośnikiem najważniejszych patriotycznych wartości. - Ludzie, którzy przyczynili się do powstania filmu, są ludźmi honoru – mówił obecny podczas uroczystości generał Dywizji Wojska Polskiego Leon Komornicki.