Ponzio Polska
Systemy okienno - drzwiowe
Systemy fasadowe
Systemy przesuwne
Systemy przesuwne

„TOP” Produkt Ponzio - SL 1600tt

Podczas uroczystej Gali, która odbyła się w dniu 8 grudnia w Złotych Tarasach w Warszawie, firma Ponzio otrzymała statuetkę TOPBuilder – jedną z najbardziej cenionych nagród na polskim rynku budowlanym.
Wyróżnienia te przyznawane są najwyższej jakości produktom i rozwiązaniom budowlanym oraz realizacjom, w których zastosowano nowoczesne rozwiązania architektoniczne, konstrukcyjne, materiałowe i technologiczne, a także produktom IT mającym zastosowanie w architekturze i budownictwie.
- Wszystkie te rozwiązania łączy jedno – powiedział w przemówieniu otwierającym gospodarz uroczystości, wydawca czasopisma „Builder” Marek Zdziebłowski - są bardzo zaawansowane technologicznie, a stoją za nimi firmy, które zawsze oferują najwyższy poziom.
W kategorii innowacyjnych produktów budowlanych Kapituła Konkursu nagrodziła system podnoszono-przesuwny Ponzio SL 1600tt.
Traktujemy tę nagrodę jako dowód uznania dla naszego prestiżowego, najbardziej zaawansowanego technicznie systemu przesuwnego. Jest to jednocześnie potwierdzenie dużej popularności, jaką system cieszy się na rynku. Mamy nadzieję, że dzięki temu wyróżnieniu zyska jeszcze większą renomę.
Ponieważ motorem każdej firmy jest rozwój, nasz zespół techniczny, odpowiedzialny za projektowanie i wdrażanie nowych systemów, opracowuje już kolejne, jeszcze bardziej zaawansowane rozwiązania.